شب قدر

بیانیه

به نام خداوند عادل

پس از تساوی پرسپولیس در مقابل تیم مس سرچشمه ، تعدادی از هواداران پرسپولیس طی فرخوانی تصمیم گرفتند که روز چهارشنبه مورخ 26 مرداد ماه ،  در مقابل باشگاه پرسپولیس تجمع کنند تا اعتراض خود را نسبت به نتایج ضعیف اعلام کنند . پس از انتشار این فرخوان 600 نفر از هواداران پرسپولیس برای حضور در مقابل باشگاه اعلام آمادگی کردند .

متاسفانه با کم لطفی هواداران  فقط 16 نفر در مقابل باشگاه حاضر شدند ولی با حضور آرام همین تعداد اندک از هواداران ، ترس مسئولان باشگاه را فرا گرفت و حراست باشگاه مردمی پرسپولیس با پلیس تماس گرفت و خواستار پراکنده کردن جمع معترض در مقابل باشگاه شد . پس از دقایقی نیروی انتظامی به همراه آقای مختاری ( معاونت باشگاه ) در مقابل باشگاه حضور پیدا کردند و سعی کردند هواداران متفرق کنند . پس از بحث بی نتیجه چند دقیقه ای هواداران با آقای مختاری ،‌ نیروی انتظامی از هواداران خواست تا در سالن کنفرانس باشگاه مشکلاتشون مطرح کنند ، در غیر این صورت پلیس برخورد خواهد کرد . هواداران برای اینکه بتوانند اعتراض و خواسته خودشون مطرح کنند مجبور شدند در سالن کنفرانس حضور پیدا کنند . صحبت های همراه با دروغ و یک طرفه آقای مختاری همچنان در سالن کنفرانس ادامه پیدا کرد تا جایی که حبیب کاشانی به همراه دو نفر از دوستانشان در سالن کنفرانس حاضر شدند.

هواداران به نوبت خواسته های خود را مطرح کردند . خواسته بیشتر هواداران ابتدا برکناری حمید استیلی و استعفا حبیب کاشانی بود . حبیب کاشانی با کمک دروغ و فن سفسطه سعی در راضی کردن هواداران داشت ولی  تا انتهای جلسه همچنان هواداران بر خواسته خود تاکید کردند . حبیب کاشانی با تاکید همراهانشون پس از سه ساعت جلسه( بی نتیجه) پایان جلسه رو اعلام کردند .

در این جلسه جواب هایی از سوی آقای کاشانی در مقابل سوال های هواداران  مطرح شد که بسیار عجیب بود و در بعضی از موارد حتی باعث خنده هواداران شد . یکی از هواداران از آقای کاشانی پرسیدند با وجود اینکه 20 میلیون هوادار شما رو نمی خواهند     باز هم نمی خواهید استعفا بدهید ، آقای کاشانی در جواب گفتند : از اون 20 میلیون هوادار امضا بگیرید ، من استعفا میدم !

در قسمتی دیگر از جلسه زمانی که هواداران بر استعفای آقای کاشانی تاکید کردند ،‌ آقای کاشانی گفتند : من چندین بار استعفا دادم ، ولی آقای سعید لو موافقت نمی کنند و ماموریت من در باشگاه پرسپولیس تمدید کرده اند ! من در پرسپولیس مامور دولتم !

در انتهای جلسه هواداران برای آنکه حضور خود را به اطلاع باقی هواداران کم لطف باشگاه برسانند ، عکسی به صورت دسته جمعی انداختند .

متاسفانه روابط عمومی باشگاه این عکس را به همراه خبر سراسر دروغ در صفحه اصلی سایت باشگاه منتشر کرد .در این خبر آماده است پس از تجمع هواداران حبیب کاشانی برای هواداران سخرانی کرد و هواداران راضی و خوشحال و امیدوار محل باشگاه ترک کردند .این خبر در زونامه های ورزشی و خبرگزاری ها منعکس شد  .

 پس از انتشار این خبر سیلی از انواع توهین ها و تهمت به این 16 هوادار ، از سوی باقی هواداران پرسپولیس روانه شد . بعضا در مطالب و مقالات این هواداران دیده شد که القابی چون ****** ، خائن ، بی غیرت و ... به 16 هوادار نسبت داده شده است.

 کار تا جایی پیش رفت که با انتشار این خبر و عکس از سوی باشگاه ،‌ هواداران رقیب دیرینه پرسپولیس زبان به تمسخر هواداران باشگاه گشودند و به آبروی باشگاه پرسپولیس ضربه زدند .

هدف اصلی  نگارش این متن اعلام دروغ بودن خبر منتشر شده از سوی باشگاه می باشد .

این 16 هوادار در این چند روز با توهین ها و تهمت های هواداران بسیار مورد آزار و اذیت قرار گرفتند و از هواداران توقع داشتند اگر با کم لطفی خودشان در مقابل باشگاه حاضر نشدند حداقل با خبر دروغ باشگاه  تحت تاثیر قرار نگیرند و با توهین و تهمت به استقبالشان نروند و به هواداران رقیب دیرینه پرسپولیس یادآوری کردند " ادب مرد به ز دولت اوست "

" فایل صوتی صبحت های آلوده به دروغ حبیب کاشانی و آقای مختاری به همراه این بیانیه ضمیمه گردیده است "

/ 8 نظر / 4 بازدید
مهنــــــــــــــازی

شیما اعصاب نداری ها فک همه رو می خوای بیاری پایین یا خفشون کنی خودتو به دکتر نشون بده جان مهناز[خنده]

مهسا

aa چه آدم مفیدی بودی امسال! [خنده] برعکس من [نیشخند]

امیر

ajiii az adolf benevis :)))) :D:p

امیر

kio? adolfo? bademjoone bam afat nadare :P :))) :D

امیر

naaa :D:-S goftam bademjoone bam:P :)):D

امیر

bademjoon shakhsiate valayi dare ;;) :D

امیر

babaaa to in felfelo vase ghaz anemikhay? :-s harchi felfel too khune bood rikhti too dahane man :(((( hamine ghazahat bi tam mishe dige :P:D

امیر

un yetonam hamasho mirizi too dahane man :-w migam salam mige felfel migam khoobi? mige felfe migam pool mige felfel migam shab bekheyr mige felfel:))):D DIGE dahan madat karde room asar nemizare :)) :P