خداحافظ آقای کاپلو ...

هیچوقت فک نمیکردم از مرگ یه استقلالی انقد ناراحت بشم! هرچند اینجا بحث استقلالی و پرسپولیسی بودن نیس .. بحث انسان بودنه! اونم کسی که واقعا انسان بود!

دیروز وقتی فهمیدم رفته تو کما .. وقتی فهمیدم پزشکا قطع امید کردن .. از ته قلبم حس کردم که نمیخوام حجازی رو از دست بدیم! وقتی شنیدم چشماشو باز کرده و حرف زده .. امیدوار بودم بازم معجزه ی کسری و دعای مردم جواب بده! اما حیف ...

اول از همه از خدا میخوام به خونواده ش صبر بده و بعد هم به طرفدارای تیمش! به استقلالیایی که میدونم یه عمر با عشقش زندگی کردن و الان سخته که اسطوره ی تیمشونو از دست بدن!

مرسی از عادل که سنگ تموم گذاشت و بازم مث همیشه بهتر و بیشتر از اون چیزی که انتظار داشتم و فک میکردم ازش یاد کرد! نیم ساعت اول نود شاید خیلی تلخ بود اما قشنگ بود و در شان ناصر حجازی! مرسی از اون ۴ و نیم میلیون نفری که اس ام اس دادن و رکوردی رو شکوندن که امیدوارم هیچوقت شکسته نشه!

همه ی ناراحتی واسه مرگ ناصر خان یه طرف .. سختی تحمل بغض عادل یه طرف! اینو به جرات میگم که مردترین آدمی که تو تمام عمرم دیدم عادله! انقدر قبولش دارم که به قول مهسا اگه روز باشه و بگه الان شبه ازش قبول میکنم! مرسی عادلم ...

/ 1 نظر / 5 بازدید
مهسا

عاشقشم! ... عادلو میگم! [نیشخند] فک کنم تنها کسیه که به مسخره بازی نمیگم عاشقشم هیچ! خیلی بیشتر از اونی که میگم دوسش دارم! [نیشخند][قلب] در باره ناصرم نمیدونم چی بگم جز اینکه خدا رحمتش کنه و ایشالا روحش شاد باشه همیشه..! به قول عادل فیزیکی پشمون نیست..!